Môj účet

Michael Šubák
Moje recepty
Jednoduchá banánová tortaOd SimonaJednoduchý recept na čokoládovo-banánovú tortu, či už na nejakú príležitosť ,sviatky ,alebo len tak ku kávičke. Je bez mlieka, vajca, orechov a sóje.
Vegánske perníkyOd SimonaMäkké medovníčky vegan verzia bez lepku, mlieka, sóje ,vajec
Od Michael Šubák
ĽAHKÁ BROSKYŇOVÁ TORTAOd SimonaĽahká broskyňová torta je ľahká na prípravu aj na Vaše trávenie. �� Jednoduchý korpus je iba z 3 ingrediencií a bez múky. Vhodný pre bezlepkáčov. Na prípravu môžu byť použité čerstvé broskyne alebo kompótované. Jemná šľahačková vrstva s chrumkavými kúskami čokolády príjemne dopĺňa výrazne sladkú broskyňovú plnku. Jednoduchá broskyňová torta na milé posedenie.
Kokosové mliekoOd Michael ŠubákKokos ponúka energiu najmä vo forme tukov. Kokosové mlieko vo svojom zložení poskytuje aj cenné minerálne látky a vitamíny. Ide o zdravý a chutný nápoj so širokým kulinárskym využitím. Nádherne zjemní aj najrôznejšie smoothies.
Mandľové mliekoOd Michael ŠubákMandle sú známe ako tzv. brain food a rovnako tak sa medzi brain food, teda potraviny s priaznivými účinkami na nervovú sústavu a činnosť mozgu, dá zaradiť aj mandľové mlieko. Obsahuje celé spektrum živín, kde nechýbajú ani nenasýtené mastné kyseliny a minerály ako horčík. Práve horčík pritom býva spájaný so správnou funkciou nervovej sústavy.
Ryžové mliekoOd Michael ŠubákRyžové mlieko je bohatým zdrojom sacharidov, zato v ňom takmer chýbajú tuky. Aj vďaka tomu je obľúbené najmä u športovcov. Má neutrálnu chuť, takže sa hodí do najrôznejších pokrmov, samozrejme, že skvele doplní aj smoothies.