Pripravili sme Android aplikáciu Bez Mlieka

V dnešnej dobe, keď sa čoraz viac ľudí obracia na bezmliečne diéty, či už z dôvodov zdravia, alergií, alebo etických presvedčení, je dôležité mať spoľahlivé zdroje informácií a inšpirácie. Stránka bezmlieka.sk už dlho poskytuje komplexný prehľad produktov bez mlieka, receptov a článkov súvisiacich s bezmliečným životným štýlom. Teraz však prinášame ešte viac – naša nová aplikácia Bez Mlieka je tu, aby vám uľahčila život bez mliečnych produktov!

Všetko v jedinej aplikácii

Naša aplikácia, dostupná na Android za 3€, je navrhnutá tak, aby vám poskytla rýchly a jednoduchý prístup k rozsiahlej databáze bezmliečnych produktov. Či už hľadáte alternatívy mliečnych výrobkov, potrebujete filtrovať produkty podľa ďalších alergénov, alebo hľadáte produkty dostupné vo vašom obľúbenom supermarkete, aplikácia Bez Mlieka vám to umožní s pár kliknutiami.


Recepty, rady a viac – všetko v pohodlí Vášho telefónu

Okrem databázy produktov ponúka aplikácia Bez Mlieka aj bohatú zbierku receptov, ktoré vám pomôžu variť chutné a zdravé jedlá bez mlieka. A to nie je všetko – nájdete tu aj užitočné články, ktoré vám poskytnú hlbšie poznatky a tipy pre váš bezmliečny životný štýl. S našou aplikáciou máte prístup ku všetkým týmto informáciám kdekoľvek a kedykoľvek.

Viac než len aplikácia – Váš príspevok k našej práci

Predstavte si, že stojíte pred policou v supermarkete, premýšľate nad tým, či obsahuje váš obľúbený produkt mlieko alebo nie. Teraz si predstavte, že na túto otázku môžete odpovedať jednoducho a rýchlo – vďaka aplikácii Bez Mlieka. Táto aplikácia je výsledkom nespočetných hodín práce a oddanosti celého tímu bezmlieka.sk. Každý deň pre vás preberáme množstvo produktov, receptov a článkov, aby sme vám uľahčili život bez mlieka.

Váš príspevok, cena jednej kávy, nie je len poplatkom za aplikáciu. Je to váš spôsob, ako poďakovať a oceniť našu prácu a naše úsilie. Je to symbol vašej podpory pre komunitu, ktorá sa snaží žiť zdravšie, bez alergií a teda bez mlieka. Sťahovaním a používaním našej aplikácie nielenže získate prístup k obrovskému množstvu užitočných informácií, ale zároveň ukazujete, že ceníte čas a úsilie, ktoré sme vložili do jej vytvorenia.

Vaša podpora je pre nás neoceniteľná a my vám za ňu vopred ďakujeme. Spolu môžeme dosiahnuť veľké veci!

📧 Každý mesiac nové produkty v emaily 📧

Chcete vedieť o nových produktoch bez mlieka pridaných na stránke?

Zadajte svoj email a získajte pravidelne informácie do schránky o nových produktoch.

E-book Ako žiť bez mlieka zadarmo