Recepty bez mlieka

LUXUSNÝ ČOKOLÁDOVO – BANÁNOVÝ OBLÁČIKOd SimiPredstavujem vám môj nový recept na Luxusný čokoládovo – banánový obláčik pripravený v atypickej forme… 🙂 Korpus je z vlašských orechov bez zrnka múky. Plnka je čokoládová. Je ľahká na prípravu, plná zdravých tukov vďaka avokádu a sladená medom. Čerešničkou na torte sú banány. Kto by nemal rád kombináciu čoko-banán?? Podčiarknuté kyslým džemom naspodku a luxusný dezert je na svete! 😉 …Mám rada prírodu. Ale mesto zbožňujem. Milujem ruch a vôňu rušnej ulice. Rada sa prechádzam medzi ľuďmi. Tento recept som vymyslela na prechádzke krátko po tom, ako som objavila túto formu na internete. Je krásna sama o sebe. Inšpirovaná prírodou, ľahkým obláčikom. Výsledok, ktorý z nej nakoniec vypadne, je ale ÚCHVATNÝ. Taký mestský a luxusný. Nie, nie som díler pre túto formu. Iba ma chytila za srdce, tak ako príroda a mesto… 😉
ĽAHKÁ BROSKYŇOVÁ TORTAOd SimonaĽahká broskyňová torta je ľahká na prípravu aj na Vaše trávenie. �� Jednoduchý korpus je iba z 3 ingrediencií a bez múky. Vhodný pre bezlepkáčov. Na prípravu môžu byť použité čerstvé broskyne alebo kompótované. Jemná šľahačková vrstva s chrumkavými kúskami čokolády príjemne dopĺňa výrazne sladkú broskyňovú plnku. Jednoduchá broskyňová torta na milé posedenie.
Mäkké vianočné perníčkyOd ZdenkaVýborné, takmer tradičné vianočné perníčky. Ak ste na Vianoce tento rok trochu zabudli, nemusíte sa báť, tieto perníčky sú mäkké a vláčne hneď po upečení! Odležať nepotrebujú, môžete sa dať hneď do zdobenia.